Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

(Láthatóság: mindenki)
Avatar
Yuriko-chan
P.A.F. tag
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2010. december 13., hétfő 17:33
Tartózkodási hely: Pécs

Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Egyetértek. Az nem a klubtól, hanem az egyénektől - és sok esetben a szülőktől - függ, hogy tudnak-e, akarnak-e szállást adni egy vadidegennek, kötelezni pedig senkit nem lehet erre.
benyu
KANIME tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011. február 15., kedd 14:36

Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: benyu »

Ezt összehozni valóban eléggé necces, és főleg a szállás ügye. + Még a szervezőknek tudnia kellene, hogy melyik csapat mennyien, honnan, mivel jönnek... Mert ha nem tudják hogy ki mivel, mikor jön, akkor nem tudják a szervezők hogy kinek kell szállás. Szerintem mondjuk az lenne az első, hogy helyszín(szerintem is Gödöllő lenne a legmegfelelőbb) aztán hogy programok meg azt hogy hányan jönnének... De ezt ti is biztosan tudjátok. :) Így inkább az okosoknak hagyom az okoskodást  ;)
Avatar
Eiji
Érdeklődő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011. január 15., szombat 19:43

Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Eiji »

Speciel tapasztalatból tudom, hogy animesek társaiknak azért szoktak szállást adni, ha a helyzet úgy hozza. 2 napos conon aludtunk már itt többen is és nem egyszer akkor ismertem emg az illetőt mégsem volt semmi probléma. Úgyhogy nem kéne mindjárt úgy hozzá állni, hogy de hát vad idegen és úgysem fog enki senki szállást adni...  >:(
Avatar
Yuriko-chan
P.A.F. tag
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2010. december 13., hétfő 17:33
Tartózkodási hely: Pécs

Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Nem azt mondtam, hogy megvalósíthatatlan, csak azt, hogy nem lehet feltétel nélkül erre alapozni.
Avatar
scorchio
V.A.K. tag
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. február 20., vasárnap 23:37
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: scorchio »

Szerintem úgy kéne hozzáállni (ha már itt tartunk), hogy fel kellene deríteni, hány alkalmas szállásadó van a környéken (a lelkes befogadó animéseket leszámítva) ;)
Adamek Zoli azaz Scor | Váci Anime Klub | http://vacianimeklub.hu
Avatar
Eiji
Érdeklődő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011. január 15., szombat 19:43

Re:[rendezvény] Játék (megye)határok nélkül?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Eiji »

Vác környékén én biztos itt vagyok, mint lelkes szállásadó. :D (Fóton lakok)

De a legegyszerűbb az, ha már tudjuk, hogy hova szervezzük és hányan lesznek, akkor bemenni az ottani meetre és megkérdezni a meeteseket, hogy ez van, és ennyi szállás hely kéne. Mindenki hazamegy és megérdeklődik otthon, hogy hány embernek tudna szállást adni éjszakára - mert feltételezem, hogy a nappalt elviszi a rendezvény... Majd mikor már 2-3 hét múlva már mindenki biztosra fogja tudni, hogy hány embernek tud szállást adni azt a meet vezetője összeírja és elküldi a szervezőknek, hogy ennyi helyen ennyi szálláslehetőség van.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 35 vendég