Animeklubok: tippek és trükkök

(Láthatóság: mindenki)
benyu
KANIME tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011. február 15., kedd 14:36

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: benyu »

Szerintem kellene egy weblapot készíteni, + facebook-on oldalt csinálni. Összes ismerősödnek elküldeni. Bár ez még nem sok, de ezenkívül is van rengeteg mód. Én most csak ennyit írtam. Remélem segített. :)
Avatar
Nyamee
NyAMee tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. április 21., csütörtök 15:43
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Nyamee »

:D van fb-s oldalunk és már egész sokan vagyunk csak az a baj hogy kevesen jönnek el meetelni. Szerinted megengednék hogy Con-okon hírdessük magunkat pólókkal és táblákkal?
Jelentkezzetek, és keressetek facebookon is!http://www.facebook.com/pages/Nyamee/161332740586302
benyu
KANIME tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011. február 15., kedd 14:36

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: benyu »

Szerintem? Mert ha engem kérdezel akkor a conokon való hirdetést engedélyeztetni kell a conok szervezőivel. De szerintem lehet hogy megengedik. (egyesek)
Avatar
Eiji
Érdeklődő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011. január 15., szombat 19:43

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Eiji »

Ha csináltok egyesületi pólót és abban mászkáltok ahoz nem kell engedély. Szórólap... Sztem azt meg kell csak kérdezni az info pultot, hogy ti ez + az animes klub vagytok, hoztatok szórólapot és szeretnétek ott letenni, hogy aki akar az vigyen belőle. Erre mondjuk MAT-os rendezvényen ott a MAT-pult, ahova nyugodtan bármilyen szórólapot le lehet tenni.
bagszi
Elnökség
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2010. december 14., kedd 11:17
Tartózkodási hely: Budapest X. ker
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: bagszi »

Egyetértek, a póló vagy a szórólap mind lehetésges megoldás. A MAT pedig biztos engedi, hogy az ő rendezvényeiken reklámozzátok a klubbot. Én szeretném majd a mat weboldalára is kitenni elérhetőséggel a klubbok listáját, hogy az eltévedt animefanok megtalálják a hozzájuk közel eső klubbokat.:D
Bloodberry
Érdeklődő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. június 11., szombat 22:23

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Bloodberry »

bagszi írta: Orosházi Anime klub meg szerintem azóta se fogant meg senki fejében. :)
Pedig én nem is egy Orosházi animést ismerek... xD (hozzánk jár egy srác pl. meetre évente 1-2 alkalommal)
Avatar
scorchio
V.A.K. tag
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. február 20., vasárnap 23:37
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: scorchio »

Viccesen hat, hogy ólálkodásomra már a fórummotor is válaszolt:
Figyelmeztetés: ebbe a témába legalább 120 napja nem írtak.
Ha mégis válaszolni akarsz, kérlek fontold meg egy új téma indítását.
Klubvezetők, klubtagok, kivel, merre, mi a helyzet? Némileg elkeserítő módon alig jutok információkhoz arról, hogy mi történik a szcénában - lehet, hogy értelme lenne változtatni ezen...

Mi most a VAK-kal eléggé érdekes szituban vagyunk, igyekszünk valami minőségi fejlődést elérni. Időről időre vannak szituk, amikor el kell dönteni, hogy mennyire van érvényessége az animeklubnak az adott élethelyzetben, azt hiszem, most megint egy ilyen időszakon vagyunk túl... és még mindig nem tudjuk abbahagyni :D
Adamek Zoli azaz Scor | Váci Anime Klub | http://vacianimeklub.hu
Avatar
Yunie
ANIMAN tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. november 15., kedd 22:14
Tartózkodási hely: Mindszent
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Yunie »

scorchio írta: Viccesen hat, hogy ólálkodásomra már a fórummotor is válaszolt:
Figyelmeztetés: ebbe a témába legalább 120 napja nem írtak.
Ha mégis válaszolni akarsz, kérlek fontold meg egy új téma indítását.
Klubvezetők, klubtagok, kivel, merre, mi a helyzet? Némileg elkeserítő módon alig jutok információkhoz arról, hogy mi történik a szcénában - lehet, hogy értelme lenne változtatni ezen...

Mi most a VAK-kal eléggé érdekes szituban vagyunk, igyekszünk valami minőségi fejlődést elérni. Időről időre vannak szituk, amikor el kell dönteni, hogy mennyire van érvényessége az animeklubnak az adott élethelyzetben, azt hiszem, most megint egy ilyen időszakon vagyunk túl... és még mindig nem tudjuk abbahagyni :D
=/ Hát nálunk kicsit elégé nehezen mennek a dolgok...
Főleg a hellyel vagyunk bajba... =/ Mivel nemrég ( 4 hónapja) jött létre az AniMan ^^.  Hálisten lelkes tagok mindennek örülnek nálunk ^^ csak hát szegények múltkor is a hidegbe voltak =) Igaz annak ellenére egész jól megvoltunk. =)
Alexandra Yunie Forrai <3
bagszi
Elnökség
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2010. december 14., kedd 11:17
Tartózkodási hely: Budapest X. ker
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: bagszi »

A MAT most toboroz, és kitaláltunk egy jó dolgot a tagok aktivizálására. Sajnos lényeges előrelépés nem történt, ezért most nem küldtem körlevelet, de engem is érdekel melyik klubbal mi a helyzet jelenleg.
Avatar
scorchio
V.A.K. tag
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. február 20., vasárnap 23:37
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: scorchio »

Yunie: mesélnél egy picit erről az AniMan témáról? Érdekel a dolog :) Nekünk is voltak érdekes meetjeink mostanában, kicsit ilyen túlélős állapotok vannak, de minden energiát megpróbálok belepörgetni a dologba, hogy haladjunk. Csináltam Facebook oldalt a meglevő csoportunk mellé, elkezdtünk együttműködni a helyi újsággal, próbálok kapcsolódni össze-vissza :)
Adamek Zoli azaz Scor | Váci Anime Klub | http://vacianimeklub.hu
Avatar
Yunie
ANIMAN tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. november 15., kedd 22:14
Tartózkodási hely: Mindszent
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Yunie »

scorchio írta: Yunie: mesélnél egy picit erről az AniMan témáról? Érdekel a dolog :) Nekünk is voltak érdekes meetjeink mostanában, kicsit ilyen túlélős állapotok vannak, de minden energiát megpróbálok belepörgetni a dologba, hogy haladjunk. Csináltam Facebook oldalt a meglevő csoportunk mellé, elkezdtünk együttműködni a helyi újsággal, próbálok kapcsolódni össze-vissza :)

Ahann hát =/ Helyet nemtudunk szerezni sehogy se T__T engem speciel a városba már hülyének néznek ._. hogy probálkozok helyszerzéssel. =/ A másik hogy lenne végülis hely 2000FT/ óráért =/ ( és ez a legolcsobb XDDD)
Multkori meeten meg nemtudotam ott lenni ( rossz félévi =/) ésh hát akit megkértem h. helyetesitsen ink..leitta magát és a vége ilyen alkesz meet lett =/ Neki mentek az intersparnak tsb =/
Mondhatni happy voltam mikor visszahallotam =/ >...<
Ui: helyesírásért bocsi T_T
Alexandra Yunie Forrai <3
Avatar
scorchio
V.A.K. tag
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. február 20., vasárnap 23:37
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: scorchio »

Ah, akkor van elég baj ott is...

Helyszín kereséskor arra azért érdemes figyelni, hogyha szeretnétek normális helyet, akkor a legtöbbször fel is kell tudni mutatni valamit. Én sokszor van, hogy napokat gondolkodom azon, hogy mégis mit tud adni a klubunk, ami egy kívülálló, nem animés felnőtt számára értéket tud jelenteni... Ezt a dumát nagyon össze kell rakni fejben: ha magadnak nem vagy eléggé meggyőző, egy intézményvezetőnek sem leszel az.

Pont ma lesz egy ilyen beszélgetésem egy középsuli igazgatójával - kívánjatok szerencsét.
Adamek Zoli azaz Scor | Váci Anime Klub | http://vacianimeklub.hu
Avatar
Yunie
ANIMAN tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. november 15., kedd 22:14
Tartózkodási hely: Mindszent
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Yunie »

scorchio írta: Ah, akkor van elég baj ott is...

Helyszín kereséskor arra azért érdemes figyelni, hogyha szeretnétek normális helyet, akkor a legtöbbször fel is kell tudni mutatni valamit. Én sokszor van, hogy napokat gondolkodom azon, hogy mégis mit tud adni a klubunk, ami egy kívülálló, nem animés felnőtt számára értéket tud jelenteni... Ezt a dumát nagyon össze kell rakni fejben: ha magadnak nem vagy eléggé meggyőző, egy intézményvezetőnek sem leszel az.

Pont ma lesz egy ilyen beszélgetésem egy középsuli igazgatójával - kívánjatok szerencsét.
Hajrá Hát nekünk a sulinkba engednék péntekre de az a baj hogy nem jó a többségnek =/
Alexandra Yunie Forrai <3
Avatar
scorchio
V.A.K. tag
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. február 20., vasárnap 23:37
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: scorchio »

Elhiszem, pénteken a legtöbb embernek a legkisebb baja is nagyobb :D

Gyors update: az alapos felkészülés meghozta a gyümölcsét - minden további nélkül be tudtuk biztosítani magunknak a heti találkozókra a termet, plusz a közeljövőben tartandó rendezvényünkhöz megkaptuk a suli dísztermét, természetesen felszereléssel együtt. Ne akarjátok megtudni mekkora szikla gördült le a vállamról :D
Adamek Zoli azaz Scor | Váci Anime Klub | http://vacianimeklub.hu
Avatar
Yunie
ANIMAN tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. november 15., kedd 22:14
Tartózkodási hely: Mindszent
Kapcsolat:

Re:Animeklubok: tippek és trükkök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Yunie »

scorchio írta: . Ne akarjátok megtudni mekkora szikla gördült le a vállamról :D
= D Nah az jó ^^ Hajrá! mi nem nagyon haladunk sehova se T_T
Mondjuk az is valami hogy 2 új tag jött XD
Alexandra Yunie Forrai <3
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég