amit ne nézz meg avagy disznósajt


avagy MÓKA
(Láthatóság: mindenki)
Avatar
hege
M.Ó.K.A. tag
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. február 15., kedd 20:39

amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: hege »

ide kerüljenek azok az animék amiket senki ne nézzen meg még pénzért se. kivéve ha:
1.pisztolyt tartanak a fejedhez 
2.öngyilkosságot tervezel
3.te vagy Gergő
4.a fentiek részhalmazai
bagszi
Elnökség
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2010. december 14., kedd 11:17
Tartózkodási hely: Budapest X. ker
Kapcsolat:

Re:amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: bagszi »

Dokuro-chan? Nem ajánlom. Tényleg azoknak való akik ki akarnak akadni az animéken. Minden negatív sztereotípiát összeszed amit a nem animefanok példálóznak az animék ellen. Annyira izé, hogy már ezért vicces. De szerintem nem lennék képes mégegyszer megnézni. SOK volt nekem. NAGYON SOK. Pipirupirupirupipirupii~
(btw, azért mégiscsak kötelező anyag minden animésnek, de garantált agyhalál.)
Avatar
gerry666
M.Ó.K.A. tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. március 17., csütörtök 20:36

Re:amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: gerry666 »

Remek. Akkor azt hiszem egyértelműen ide jöhet az FLCL az anime világ művész szarja... Megnézése csak beszíva, belőve vagy bebaszva ajánlott de még ez sem garantálja az Anime teljes megértését... Javasolt végrendeletet még a megnézése előtt megírni és ha valaki rájön, hogy mi a lényege az biztos lehet benne, hogy az intenzív felé tart túladagolás miatt... A Story... nos...ööö... két majom utazik a világ űrben ám jól beszívnak és beverik a fejüket és el ájulnak az űrhajó amin utaznak pedig épp zuhan és a két majom képzelgéseinek lehetünk szemtanúi ebben a kihagyhatatlan animében... (a képzeléseikben van egy kisfiú meg... ööö... pattogó tévék... meg gitár...)
Avatar
gerry666
M.Ó.K.A. tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. március 17., csütörtök 20:36

Re:amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: gerry666 »

Szerintem dokoru nagyon jó anime:D Vicces jó sok benne a vér:P (Jó én mindenen röhögök amiben sok a vér xD). De nekem pl a jó animék nem tetszenek pl. Naruto:P (na már most megutáltattam magam xD)
Avatar
hege
M.Ó.K.A. tag
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. február 15., kedd 20:39

Re:amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: hege »

A fentieken kívül nekem a chobits váltott ki hasonló hatást az idegrendszeremből amiben a főhős egy géphez kezd el vonzódni. Esetleg az ouran high school host klub amit kétórás szünetekkel néztem ötpercenként.
Avatar
gerry666
M.Ó.K.A. tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. március 17., csütörtök 20:36

Re:amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: gerry666 »

Szerintem a high school egész tűrhető volt... Végén bekattant mindenki és lényegében 1 rész alatt mindent bele lehetett volna rakni de... a végén volt vér:D
badi16
Érdeklődő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. július 6., szerda 22:02

Re:amit ne nézz meg avagy disznósajt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: badi16 »

Az FLCL csak óvatosan a fikázással egyik kedvencem! ^^' Amit mindenképp ne nézettek meg az a Naruto, Kukucska. Amugy én tudom überelni az FLCL és a Dokoru-chant aki tényleg nagyon pihent agyú annak igen aki nem az annak nem ajánlom a Psychic academy-t :D illetve amit én egészjónak találtam de nagyon fájdalmas az a Ookami-san, és a Needless illetve a Kämpfer, Hitman reborn :D akik télleg nem rajonganak a fájdalmas dolgokért azoknak nem de akik mazoisták, vagy szadisták, elmeőrültek vagy esetleg hozzám hasonlóan egyszerűen hülyék azoknak ezek kötelező!! :D

Na legyetek rosszak :) mindenkinek kellemes nyarat!!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég